Njësia administrative Fushë-Kuqë

Njësi administrative në Shqipëri, në Qarkun e Lezhës
(Përcjellë nga Komuna Fushë-Kuqë)

Koordinatat: 41°23′V 19°22′L / 41.38°V 19.37°L / 41.38; 19.37

Njësia administrative Fushë-Kuqë
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Lezhës
Rrethi Rrethi i Kurbinit
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Fushë-Kuqë është një komunëRrethin e KurbinitShqipëri.[1]

VendbanimetRedakto


  Commons: Njësia administrative Fushë-Kuqë – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

BurimetRedakto

Shiko edheRedakto