Njësia administrative Katundi i Ri

(Përcjellë nga Komuna Katund i Ri)

41°14′N 19°19′E / 41.24°N 19.31°E / 41.24; 19.31

Njësia administrative Katundi i Ri
Popullsia
 • Gjithsej15.665

Komuna Katundi i Ri është një komunëRrethin e DurrësitShqipëri.[1]

Vendbanimet Redakto


Burimet Redakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 29 shkurt 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe Redakto