Njësia administrative Krahës

(Përcjellë nga Komuna Krahës)

Coordinates: 40°16′N 19°31′E / 40.26°N 19.51°E / 40.26; 19.51

Komuna Krahës është një komunëRrethin e TepelenësShqipëri.[2]

Njësia administrative Krahës

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto