Njësia administrative Lazarat

fshat në Shqipëri
(Përcjellë nga Komuna Lazarat)
Njësia administrative Lazarat
Njësia administrative Lazarat is located in Shqipëria
Njësia administrative Lazarat
Njësia administrative Lazarat
Njësia administrative Lazarat (Shqipëria)
40°03′00″V 20°08′00″L / 40.05°V 20.1333°L / 40.05; 20.1333Koordinatat: 40°03′00″V 20°08′00″L / 40.05°V 20.1333°L / 40.05; 20.1333
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Gjirokastrës
Rrethi Rrethi i Gjirokastrës
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Lazarat është një komunëRrethin e GjirokastrësShqipëri.[1]

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto