Njësia administrative Lekbibaj

Njësi administrative në Shqipëri, në Qarkun e Kukësit
(Përcjellë nga Komuna Lekbibaj)
Njësia administrative Lekbibaj
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Kukësit
Rrethi Rrethi i Tropojës
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Lekbibaj është një komunëRrethin e TropojësShqipëri.[1]

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 24 korrik 2011. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto