Njësia administrative Lunxhër

(Përcjellë nga Komuna Lunxhër)

40°42′N 20°07′E / 40.7°N 20.11°E / 40.7; 20.11

Njësia administrative Lunxhër

Komuna Lunxhër është një komunë në rrethin e GjirokastrësShqipëri.

Gjeografia Redakto

Historia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Politika Redakto

Kultura Redakto

Vendbanimet Redakto


Burimet Redakto

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto