Njësia administrative Petran

(Përcjellë nga Komuna Petran)

Coordinates: 40°07′N 20°14′E / 40.12°N 20.24°E / 40.12; 20.24

Komuna Petran është një komunëRrethin e PërmetitShqipëri.[1]

Njësia administrative Petran

VendbanimetRedakto


ReferimeRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto