Njësia administrative Qendër Leskovik

(Përcjellë nga Komuna Qendër Leskovik)

Komuna Leskovik ose Komuna Qendër Leskovik është një komunëRrethin e KolonjësShqipëri.[1]

Njësia administrative Qendër Leskovik

VendbanimetRedakto


ReferimeRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto