Kurdari

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Fshati Kurdar ndodhet në Komunën Suç, Qarku i Dibrës, Rrethi i Matit, Shqipëri.

Kurdari

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto