Leintz Gatzaga

komunë në Spanjë

Leintz Gatzaga është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Debagoiena, të provincës Gipuzkoa, në Komunitetin e Baskisë. Leintz Gatzaga ka 263 banorë (2008), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 14.72 km2.

Leintz Gatzaga
In the hills south of Leintz Gatzaga
In the hills south of Leintz Gatzaga
Popullsia
 • Gjithsej263
Faqja zyrtarewww.leintzgatzaga.com

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto