Linyola

komunë në Spanjë


Linyola është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Pla d'Urgell, të provincës Lleida, në Katalonia.

Linyola
Komunë
Vendndodhja
Linyola is located in Spanjë
Linyola
Linyola

Koordinatat: 41°42′36″V 0°54′6″L / 41.71000°V 0.90167°L / 41.71000; 0.90167

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Katalonia
Provinca Lleida
Qarku Pla d'Urgell
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Koordinatat 41° 42′ 36″ Veri

0° 54′ 6″ Lindje

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Linyola – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale