Llapashtica e Epërme (Besianë)

fshat në Kosovë

Llapashticë e Epërme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Llapashticë e Epërme
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto