Llapashtica e Epërme (Besianë)

fshat në Kosovë

Llapashticë e Epërme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Llapashticë e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Llapashticë e Epërme is located in Kosova
Llapashticë e Epërme
Llapashticë e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 623 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 53′ 50″ Veri

21° 8′ 18″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto