Njësia administrative Fushë-Kuqë

Njësi administrative në Shqipëri, në Qarkun e Lezhës

41°23′N 19°22′E / 41.38°N 19.37°E / 41.38; 19.37

Njësia administrative Fushë-Kuqë

Komuna Fushë-Kuqë është një komunëRrethin e KurbinitShqipëri.[1]

Vendbanimet Redakto


  Commons: Njësia administrative Fushë-Kuqë – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Burimet Redakto

Shiko edhe Redakto