Wikipedia:Babel
fr Cette personne a pour langue maternelle le français.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
es-2 Este usuario puede contribuir con un nivel intermedio de español.
de-2 Dieser Benutzer hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse.
ca-1 Aquest usuari pot contribuir amb un nivell bàsic de català.
sq-0 Ky përdorues nuk kupton shqip (ose kupton me vështirësi).
Nuvola apps bookcase.svg Këtij përdoruesi i pëlqejnë librat.
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 14 vjet, 5 muaj dhe 1 ditë.


BoNM - France Hires.png Medalje
Për punën e mirë që po bën në lidhje me artikujt për Francën në Wikipedia. Vazhdo kështu!