Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 79.106.211.124. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ndryshimet te artikujt për Kishën e PapënRedakto

Përshëndetje! Unë jam një administrator. Kur bën ndryshime në artikuj duhet të japësh dhe burimet/arsyen te përmbledhja e redaktimit për ndryshimin e bërë. Kjo lejon mundësinë e ndërveprimit e komunikimit në komunitet. - Klein Muçi (diskutimet) 24 tetor 2021 14:53 (CEST)