Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Albania eagle. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

== Mexico City kam nevoj eage

==

Mos ki nevoj per ndime ne kete artikuj? --Mikullovci 28 Qershor 2010 21:46 (CEST) po kam nevoje per ndihme

po ka, nevoj per ndihme  Përdoruesi diskutim:Albania eagle   18korrik 2010 14:04

== Tjeta jote ==kam nevoj per kart tel

Me lejen tânde a mundem me ingranue kyt k'tu, sepse m'duket e paarsyeshme t'trajtohen dy gjana n'mnyrè t'pavarun. Me respekt --Hatake 29 Tetor 2010 19:03 (CEST)

po me shoku mund te besh ca te duash ti pa problem.....po une thash qe ti kemi te gjith pashalleqet ...gjitheis boj ca te duash.....