Me mire te mundohesh te behesh njeri me vlera, se sa njeri i suksesshem. --Albert Einstein


Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
de Dieser Benutzer spricht Deutsch als Muttersprache.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
fr-2 Cette personne peut contribuer avec un niveau moyen en français.
hr-3 Ovaj korisnik vrlo dobro govori hrvatski jezik.
Firefox Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Mozilla Firefox.
SQKy përdorues flet një miks midis gegnishtes dhe toskërishtes.

Kush jam une?

Pershendetje shoke/shoqe, zonja/zoterinj, anetar/anetare te ketij projekti. Mbas njefare kohe qe braktisa faqet u riktheva perseri pasi ky projekti mu duk vertet interesant. Tani te bej nje prezantim te vogel per ata qe sme njofin akoma. Une jam Mikullovci dhe jetoj ne Gjermani. Jam student ne fakultetin e Frankfurtit mbi Main. Tani keto ishin disa te dhena kryesore rreth meje qe te krijoni nje ide mbi anetarin edhe pse shumica prej jush i njoh sepse jemi lexuar edhe here te tjera. Shpresoj edhe besoj se do ja kaloj kendeshem ne mesin tuaj. Ju pershendes te gjitheve! Diskutoni ketu.

Cili artikull duhet te permiresohet: