Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Dulla. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

NenshkrimiRedakto

Në artikull nuk jepet nenshkrimi. --filozofi     (diskuto) 2006 Prill 19 06:31 (UTC)

Titujt e artikujveRedakto

Tung Dulla! Po e shoh se je duke punuar në wiki dhe të dëshiroj punë të mbarë. Vëtëm një këshillë: rregulla për titujt e artikujve në Wiki shqip është kështu: Trajta e shquar njëjës, nuk ka nevojë të shkruhet secila shkronjë me shkronjë të madhe, mjafton vetëm shkronja e parë të shkruhet me shkronjë të madhe. tung --bet_0 2006 Prill 24 23:02 (UTC)

Gjatësia e artikujveRedakto

Të lutem shkruaj artikuj enciklopedik. Nuk mjafton vetëm një rresht për një artikull. Tash e tutje nëse artikujt së paku nuk kanë tre rreshta të cilat kanë kuptim, do ti grisi pa me dhënë aspak arsyen pse. Wikipedia nuk është fjalor. tung --bet_0 1 Qershor 2006 10:04 (UTC)