Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Florinda Gjypi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Florinda Gjypi!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Florinda Gjypi, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.-- Komuniteti (diskutimet) 2 shkurt 2020 10:44 (CET)

COVID-19 relatedRedakto

Përshëndetje! Pashë që në një diskutim kishe shprehur interes për të marrë pjesë në redaktime për artikujt në lidhje me COVID-19. A ke ndonjë ide? Nga t'ia fillojmë dhe si t'i ndajmë punët? - Berishasinan (diskutimet) 15 mars 2020 17:33 (CET):Heyo,se pari mendoj se na duhet te hulumtojme mbi artikuj te sakte te publikuar ngfa faqe mjekesore per sa i perket Covid-19 pra artikuj ku te jene perfshire simptomat dhe cfare duhet te bejme apo pjese ku perfshihen individet qe kane gjasa te preken se tepermi si ndikon imuniteti i dobet etj dhe ti ndajme keto artikuj, si dhe mund te hulumtojme mbi artikuj me statistikat e te prekurve. - Florinda Gjypi (diskutimet) 15 mars 2020 17:44 (CET)