{{{full name}}}
Sinan Berisha
Mendimet e mëdha e kanë burimin jo aq nga mendja e madhe, se sa nga ndjenja e madhe. — Fjodor Dostojevski

Babel
aln-N Ky përdorues e kupton Gegnishten si gjuhë amtare.
sq-N Ky përdorues ka njohuri amtaregjuhës shqipe.
en-5 This user has professional knowledge of English.
de-4 Dieser Benutzer beherrscht Deutsch auf muttersprachlichem Niveau.
Përdorues sipas gjuhës
Flag of Kosovo.svg Ky përdorues vjen nga Kosova.
HPKy përdorues është një Slytherin, dhe është një anëtar i WikiPotterS
anglisht

-

anglishtja
Ky përdorues përkthen nga English në shqip.
Eurosong Ky përdorues është fan i Festivalit Evropian të Këngës
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 5 vjet, 2 muaj dhe 5 ditë.

Në projekte të tjeraRedakto

 Ky përdorues ka një faqeWikicitate.
Monitoro faqet e reja!

Statistika për përdoruesit

KODET E GJUHËVE
Lua P1