Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Gruajashqiptarenebotealbanianwomenworld. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Gruajashqiptarenebotealbanianwomenworld!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Gruajashqiptarenebotealbanianwomenworld, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.-- Komuniteti (diskutimet) 21 shkurt 2022 22:41 (CET)

Kontributet tuajaRedakto

Përshëndetje e mirë se vini në Wikipedia-n shqip! :)

Për të pasur një përvojë të mirë vetjake e një bashkëpunim më të mirë të përgjithshëm me komunitetin, do t'ju ftoja të familjarizonit veten me bazat e redaktimit të artikujve fillimisht para se të filloni të punoni në hapësirat e tjera si kategoritë, stampat, etj. Këtu mund të shihni disa informacione fillestare për shkrimin e artikujve. Djathtas keni dhe një tabelë me lidhje të tjera që ndihmojnë për hollësi të ndryshme. - Klein Muçi (diskutimet) 25 shkurt 2022 00:02 (CET)

Përshendetje dhe punë te mbarë..
Ju falenderoj për diskutimin. Jam fillestare në editim në Wikpedia shqip.
Desha të qartësohem, mbasi krijon një artikull, si krijohet një kategori.?
Faleminderit. Me respekt Liliana Pere. Gruajashqiptarenebotealbanianwomenworld (diskutimet) 25 shkurt 2022 09:48 (CET)
Kategoritë përgjithësisht krijohen nga administratorët ose përdoruesit me përvojë. Siç ndodh me stampat, faqet teknike e ndihmuese. Shikoni këto dy faqe për informacione në lidhje me to:
  1. Help:Categories;
  2. Help:Category;
Shikoni gjithashtu faqet e tjera të renditura në kutinë më poshtë. Personalisht do t'ju sugjeroja të nisnit duke redaktuar gabime drejtshkrimore në artikujt ekzistues ose duke shtuar përmbajtjen e tyre me anë të përkthimit nga Wikipedia në anglisht apo gjuhë të tjera. Kjo është rruga e zakonshme që ndiqet nga përdoruesit e rinj përgjithësisht dhe ndihmon me një familjarizim gradual të mjedisit teknik e social të Wikipedia-s. - Klein Muçi (diskutimet) 25 shkurt 2022 10:28 (CET)
Faleminderit Klejdi patjeter do ti shoh. Gruajashqiptarenebotealbanianwomenworld (diskutimet) 25 shkurt 2022 10:43 (CET)