Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Jim Dandy. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

TungRedakto

Përshëndetje, Jim Dandy!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Jim Dandy, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


Eagleal  2 Nëntor 2007 16:53 (UTC).

Figura:Catalina Cruz.jpgRedakto

Me vjen keq, por imazhi nuk me duket se vete mire ne nje kontekst enciklopedik. Imazhi eshte shume provokues. Ju lutem te kuptoni kontekstin ne te cilin po veproni. Imazhi Figura:Catalina Cruz.jpg mund te griset. Faleminderit, --Eagleal  2 Nëntor 2007 16:53 (UTC).

M'fal, mu aspak s'po m'doket kjo foto provokuse. Me qellim u mundova qe mos me ngarku naj foto "provokuse", edhe e zgjedha qeto per t'cilen jena tu fol. Edhe sa kqyra ktu (te fotot qe i keni ngarku ju), pash foto t'cilat muj me thon se e kan nivelin e provokushmerise t'njajt me foton qe e ngarkova un. Tung. --Jim Dandy 2 Nëntor 2007 16:59 (UTC)
Atehere, ju lutem, ne qofte se mundeni, te me beni nje liste me ato foto, keshtu qe te merren masa. Persa i perket fotografise qe ju ngarkuat, mund te hapet nje diskutim te Wikipedia:Kuvendi, me votim per grisjen. Te fala. --Eagleal  2 Nëntor 2007 17:12 (UTC)
Veq pak. Un nuk kom kurgjo kunder atyne fotove - kjo osht absurde! Nuk po kuptoj se qysh munet ni foto si Figura:Catalina Cruz.jpg me tu dok' provokuse? Foto e permban modelen tu pozu - sen tjeter! C'ka ka t'keqe ktu?! --Jim Dandy 2 Nëntor 2007 17:24 (UTC)
Pyeta te gjithe familjen dhe nje kushëri. Te gjithe me thane provokuese, dhe jo e duhur per Wikipedia. --Eagleal  2 Nëntor 2007 17:28 (UTC)
Per sa i perket votimit se grisjes, mund te shprehni edhe ju mendimin tuaj me {{PËR}} - {{NEUTRAL}} - {{KUNDËR}}'''. --Eagleal  2 Nëntor 2007 17:39 (UTC)

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 16 shtator 2015 05:22 (CEST)