Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Konica i Leskovikut. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Konica i Leskovikut!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Konica i Leskovikut, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


ArsyejaRedakto

Cte pengoi [1] Arsyeja?--Tiimiii (diskutimet) 27 dhjetor 2017 00:48 (CET)

refRedakto

Mundohu te fusesh ca referenca te shtimet e mira. Me thua nese ke nevoje per ndihme. Te falenderoj per kontributet. --1l2l3k (diskutimet) 22 maj 2018 17:43 (CEST)

Cdo jave nje bektashi?Redakto

Asgje kunder tyre, por po nxore nje bektashi tjeter javes qe vjen, do na qeshin... --1l2l3k (diskutimet) 11 qershor 2018 20:15 (CEST)

Artikulli i Javës në Faqen kryesoreRedakto

Përshëndetje i nderuar,

Të lutem mos e përditëso çdo ditë artikullin e javës, i cili nga titulli nënkupton se duhet një herë në javë të ndryshojë.--Liridon (diskutimet) 14 qershor 2018 21:49 (CEST)

A e dini seRedakto

Zhbera redaktimin tend, pasi ajo jave eshte e zene. Mund te besh kete faqe, ose javet 35 e tutje, nese do, po deri te java 33 une i kam mbushur. Te lutem mos i ndrysho me kur jane te mbushura, e ke bere disa here. --1l2l3k (diskutimet) 21 qershor 2018 17:21 (CEST)