Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Lovefrombutch. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Artikulli juaj eshte kandiduar per grisjeRedakto

Pershendetje, artikulli juaj Cashbook Finance eshte kandiduar per grisje. Ju lutem shikoni WP:VPG per me shume. --Olsi (diskutimet) 16 mars 2020 02:21 (CET)[]