Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Nervi modest. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mire se erdhe tek Wikipedia. Po pate ndonje pyetje me le nje mesazh. Dori | Diskutim 2004 Dhjetor 10 00:35 (UTC)

Mire se erdhe Nervo!!! Joni

TungRedakto

Ku je konë mër ti, pa pa qe sa sje lajmru këtu. Po mu boka qefi qe e ke gjetë rrugën me ardhë apet këtu. --Hipi Zhdripi 2006 Mars 26 16:50 (UTC)

Foto pa lisenceRedakto

Figurat: Kompjuteri.jpg dhe Teknologjite DSL.PNG u licensuan me liensen PD-self. Puntori 18 Shtator 2008 22:39 (CEST)