Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Planning. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

ShkronjatRedakto

Pershendetje,
i nderuar editues editimet qe i beni ne artikuj dhe artikujt qe i krijoni duhet qe t'i permbahen rregullave te drejtshkrimit shqip e posacerisht shrimin ne vendin e duhur te shkronjave : Ç, ç, Ë dhe ë dhe jo zevendesimin e tyre me C, c, E dhe e. Puntori 10 Korrik 2008 12:27 (CEST)

Skedat e nevojituraRedakto

Nuk eshte nevoja shume skeda qe te ngarkohen sepse ato tanime mund te gjenden tek Commons (ketu) qe eshte projekt si moter i wikipedia. Per te marr nje figur nga atje vetem e kopjon emrin e figures: "Image:...." dhe e vendos ne artikullin qe don dhe figura funksion. Puntori 10 Korrik 2008 14:25 (CEST)