Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Quentinv57. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

#REDIRECTmeta:User talk:Quentinv57
This page is a soft redirect.

--Mikullovci 27 Gusht 2010 18:31 (CEST)

Thanks -- Quentinv57 4 Shtator 2010 14:15 (CEST)

Message Redakto

these propaganda articles should be deleted darling it islamic propaganda – Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga 142.214.186.69 (diskutimiredaktime).

If they really need to be deleted, please add {{delete}} at the top of the page instead of blanking it. If it's islamic propaganda, the page will be deleted by local sysops. Thanks -- Quentinv57 29 Tetor 2010 20:35 (CEST)

Why are you blanking categories, please ? Redakto

The categories "Kategoria:Eksplorues të..." only contained a membre (Roald Amundsen) ! So I prefer the general category "Kategoria:Eksplorues". Note that this one currently contains only two membres. I prefer simplicity, a lot of categories with ONE membre is useless.

For the future it is simply to develop news categories if necessery.

--AXRL 1 Nëntor 2010 16:31 (CET)

Okay, so you wanted to put them on deletion list. To do that, please add {{grise}} template (exemple : {{grise|empty category}} for an empty cat). Otherwise, I'll see a big red line on my screen telling me you blanked a page :D
Thanks by advance -- Quentinv57 1 Nëntor 2010 18:39 (CET)

Kategorie të grisen Redakto

Tung Quentin. Unë deja ta grise këto 3 kategorie :

Faleminderit. --AXRL 6 Nëntor 2010 21:29 (CET)

  U bë! -- Quentinv57 6 Nëntor 2010 21:38 (CET)

Message (2) Redakto

Shoku pse e ke fshi kte Anëtarësimi i Shqipërisë në Bashkimin Europian? Ishte shqip jo anglisht. – Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga EUNACAL (diskutimiredaktime).

I just deleted the article as a copy of en:Accession of Albania to the European Union -- Quentinv57 13 Dhjetor 2010 20:48 (CET)

Si është puna me ty? Redakto

Më thuaj çfarë ishin ato 700 "Q" (dhe 1 O). Ky është vandalizm.

Faqet me ndryshime në pritje Redakto

Përshëndetje!

Ky është një mesazh gjysmë i automatizuar i dërguar te të gjithë personat që kanë veglat e kontrolluesit (duke përjashtuar administratorët). Kontrollimi është një privilegj i cili u jepet vullnetarëve, redaktimet e të cilëve kanë qenë të sakta dhe i kanë shërbyer komunitetit. Përveç privilegjit që t'u pranohen menjëherë redaktimet që bëjnë, kushdo që ka veglat e kontrolluesit ka gjithashtu përgjegjësinë për të kontrolluar redaktimet e të tjerëve. Kjo gjë mund të realizohet lehtësisht duke parë ndryshimet më të fundit me anë të një shtypjeje te butoni majtas që lexon Ndryshimet më të fundit. Një mënyrë tjetër për ta realizuar këtë gjë, është me anë të faqes këtu e cila gjendet te Faqet speciale. Faqja e mësipërme liston të gjitha faqet me ndryshime në pritje sipas kohës që ato janë kryer. Aktualisht, Wikipedia ka 148 kontrollues e megjithatë së shpejti do të kapim numrin e 500 faqeve me ndryshime në pritje nëse nuk fillohet kontrollimi masiv i tyre. Faqet me më shumë kohë në pritje kanë rreth 1 muaj aty. Nëse për 1 muaj bëhen rreth 500 faqe me ndryshime në pritje atëherë kuptohet që procesi i mirëmbajtes është një proces i cili duhet të jetë i vazhdueshëm pasi mund të dalë jashtë kontrollit me shpejtësi.


Ju lutem, ndihmoni të kontrollojmë ndryshimet në pritje dhe ç'është më e rëndësishmja, ndihmoni të ndërgjegjësojmë vullnetarët kontrollues në komunitetin tonë për privilegjet e përgjegjësitë që ata kanë. Konsideroni gjithashtu mundësinë e vendosjes së stampës {{Kontrollues topicon}} në faqen tuaj të përdoruesit për të treguar gjendjen tuaj si kontrollues si dhe për të bërë më të lehtë gjetjen dhe kontaktimin tuaj nga komuniteti në rast nevoje. Për çdo pyetje në lidhje me procesin e kontrollimit apo të vendosjes së stampës mos ngurroni të më shkruani në faqen time të diskutimeve. - Berishasinan (diskutimet) 24 maj 2019 19:42 (CEST)Reply[përgjigjuni]