Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Summer nights dreams. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Një këshillë nëse më lejon. Ktheje tastaturën e kompjuterit në shqip dhe përdore germën ë në vend të e


nuk e thej dot gjithmone dhe aq kollaj se e perdor edhe ne gjuhe te huaja, ndaj dhe kercen ndonjehere megjithate thanks a lot--Summer nights dreams 21 Shtator 2009 22:46 (CEST) Po Ju a pate mendimin trim persa i perket perfaqesueses kosovare ne futboll!!!??--Summer nights dreams 21 Shtator 2009 22:47 (CEST)

Nëse je aq shqiptar duhet ta kthesh sepse gjuha shqipe ashtu e kërkon. Sa i përket artikullit për përfaqësuesen e Kosovës shiko--Armend 21 Shtator 2009 22:52 (CEST)

Re: Lech WałęsaRedakto

Hello! Thank you so much for your present :) I asked one of the best translators in Polish Wikipedia for writing article you asked me. In free time he will make this article :] Best wishes, Patrol110 22 Shtator 2009 09:36 (CEST)

Thank you and I will go further with article of Walesa--217.24.240.80 22 Shtator 2009 13:28 (CEST)

Beteja në Fushë Kosovë (1448)Redakto

Pershendetje

Artikulli Beteja në Fushë Kosovë (1448) se shpejti do te griset dhe arsyeja eshte se artikulli permban permbajtje ne gjuhe te huaj.--Liridon 7 Shtator 2010 09:47 (CEST)

Po ia fut kot po bej si te duash ajp teme serisht do te futet--Summer nights dreams 7 Shtator 2010 20:32 (CEST)

Kujdes, Artikullin nuk e kam grisur unë. Shih këtu http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Beteja_n%C3%AB_Fush%C3%AB_Kosov%C3%AB_%281448%29&action=edit&redlink=1 .--Liridon 8 Shtator 2010 12:48 (CEST)

RE: Importimi automatik i artikujveRedakto

Mirembrema,

Nuk është e nevojshme te keni njohuri te thella nga infotmatika. Mjafton te dini te perdorni Excel-in ose nje program tjeter spreadsheet pasi, programe qe jane te kollajte per te trajtuar databaza. Gjithesesi funksionet e vetme qe nevojiten ne Excel mbulohen tek ky artikull. -- Euriditi  14 nëntor 2012 22:17 (CET)