Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin VisitPrishtina. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, VisitPrishtina!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

VisitPrishtina, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.Other Kosovar Websites Redakto

Tung prishtinali.--Hipi Zhdripi 5 Tetor 2006 21:36 (UTC)

Tung Dan, te pershendes edhe te pergezoj per punen e shkelqyeshme qe po e bene ne kete enciklopedi. Uroj qe t'i shkruajme mbi 10,000 artikuj dhe deshiroj te ndihmoj por nuk kam shume kohe te mire. Kaq prej meje per sot e te pershendes, Besniku
Nuk e di, po komente e tua po më pëkqejin. Po më duket si komente të sportit :) Ky tekst duhet te ri-shkruhet teresisht, informata jo te rendesishme dhe gjuhe joformale - hahhahahah --Hipi Zhdripi 11 Tetor 2006 02:55 (UTC)