Qafa (Potom)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Qafa (Potom) është një fshat në Shqipëri...

Qafa
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto