Melckë

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit
(Përcjellë nga Melcka)


Melcka është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto