Qarku Ancenis

qark në Francë

Qarku Ancenis është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Loire-Atlantique.

Qarku Ancenis
Arrondissement d'Ancenis

Përbërja

Redakto

Kantonët

Redakto

Komunat

Redakto

Referimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto