Qarku Bagnères-de-Bigorre

qark në Francë

Koordinatat: 43°04′00″V 0°09′00″L / 43.0667°V 0.15°L / 43.0667; 0.15

Qarku Bagnères-de-Bigorre është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Hautes-Pyrénées.

Qarku Bagnères-de-Bigorre
Frëngjisht : Arrondissement de Bagnères-de-Bigorre
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Hautes-Pyrénées
Kryeqyteti Bagnères-de-Bigorre
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 652


PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto