Qarku Grenoble

qark në Francë

Qarku Grenoble është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Isère.

Qarku Grenoble
Arrondissement de Grenoble

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto