Qarku La Roche-sur-Yon

qark në Francë

Qarku La Roche-sur-Yon është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Vendée.

Qarku La Roche-sur-Yon
Arrondissement de La Roche-sur-Yon

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto