Qarku Largentière

qark në Francë

Qarku Largentière është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Ardèche.

Qarku Largentière
Arrondissement de Largentière

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto