Qarku Marseille

qark në Francë

Qarku Marseille është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Bouches-du-Rhône.

Qarku Marseille
Arrondissement de Marseille

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto