Qarku Nogent-sur-Marne

qark në Francë

Qarku Nogent-sur-Marne është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Val-de-Marne.

Qarku Nogent-sur-Marne
Arrondissement de Nogent-sur-Marne

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto