Qarku Senlis

qark në Francë

Koordinatat: 49°12′00″V 2°35′00″L / 49.2°V 2.58333°L / 49.2; 2.58333

Qarku Senlis është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Oise.

Qarku Senlis
Frëngjisht : Arrondissement de Senlis
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Oise
Kryeqyteti Senlis
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto