Qarku Tarbes

komunë në departamentin Hautes-Pyrénées, Francë

Qarku Tarbes është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Hautes-Pyrénées.

Qarku Tarbes
Arrondissement de Tarbes
Location of Qarku Tarbes

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto