Reçica (Besianë)

fshat në Kosovë

Reçicë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Demahmet.

Reçicë
Demahmet
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto