Rileva

fshat në Maqedoni
Rileva
Fshat
noform
Vendndodhja
Rileva is located in Maqedonia e Veriut
Rileva
Rileva
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 607 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7505
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 29′ 10″ Veri

21° 21′ 50″ Lindje

Popullsia 69 banorë (2002)