Sanaüja

komunë në Spanjë


Sanaüja është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Segarra, të provincës Lleida, në Katalonia.

Sanaüja
Komunë
Vendndodhja
Sanaüja is located in Spanjë
Sanaüja
Sanaüja

Koordinatat: 41°52′41″V 1°18′44″L / 41.87806°V 1.31222°L / 41.87806; 1.31222

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Katalonia
Provinca Lleida
Qarku Segarra
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Koordinatat 41° 52′ 41″ Veri

1° 18′ 44″ Lindje

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Sanaüja – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale