Shoshajt

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Shoshajt është një fshat në Shqipëri...

Shoshajt
Noimage.png

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto