Sllepça (Dollnen)

fshat në Maqedoni
Sllepça (Dollnen)
Fshat
noform
Vendndodhja
Sllepça (Dollnen) is located in Maqedonia e Veriut
Sllepça (Dollnen)
Sllepça (Dollnen)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 765 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7505
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 30′ 03″ Veri

21° 27′ 06″ Lindje

Popullsia 68 banorë (2002)