Sllivja

fshat në Maqedoni
Sllivja
Fshat
Vendndodhja
Sllivja is located in Maqedonia e Veriut
Sllivja
Sllivja
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 604 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7505
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 29′ 40″ Veri

21° 23′ 00″ Lindje

Popullsia 35 banorë (2002)