Kontributet e përdoruesit për 95.107.162.89

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

2 nëntor 2010

22 korrik 2010

  • 13:3822 korrik 2010 13:38 ndrysh versione +9.526 R Lufta Ruso-Turke (1877-1878)Faqe e re: '''Lufta ruso-turke e viteve 1877-1878''' Me gjithë nxitjet politike që pati nga Rusia, nga Serbia dhe nga Mali i Zi, Preng Bibë Doda ngurroi të fillonte veprimet luftarake kundër ...

6 korrik 2010

20 maj 2010

19 maj 2010

19 mars 2010