Ndryshimi mes inspektimeve të "Poshnja"

1 byte removed ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''{{PAGENAME}}''' është një fshat në [[Rrethi i Beratit|Rrethin e Beratit]], [[Shqipëri]].
 
Fshati Poshnje është një nga fshatrat e [[Komuna Poshnje|Komunës Poshnje]] dhe nuk duhet ngatërruar me Komunën Poshnje.
 
== Gjeografia ==