Ndryshimi mes inspektimeve të "Hafiz Ibrahim Dalliu"

v
Robot: Faqe e palidhur
v (Robot: Faqe e palidhur)
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
'''Hafiz Ibrahim Dalliu''' (lindi më 1878), teolog, përkthyes, poet, publicist, mësues dhe aktivist shqiptar.