Ndryshimi mes inspektimeve të "Ficus elastica"

v
Robot: ndryshime kozmetike
v (roboti largoj: ca:Ficus elastica (deleted))
v (Robot: ndryshime kozmetike)
{{Taxobox_titulli | color = lightgreen | emri = {{PAGENAME}}}} <!-- Emri i tabeles -->
{{Taxobox_figura | figura = [[FiguraSkeda:Ficus elastica-01.jpg|250px|{{PAGENAME}}]]| shënimi ={{PAGENAME}}}} <!-- Figura -->
{{Taxobox_fillim_seleksionimi | ngjyra = lightgreen }} <!-- Horizontalja e 1 e tabelës -->
</gallery>
 
== Shiko dhe këtë ==
<!-- Tekste të pa renditura që kanë të bëjnë me temën -->
:'''''[[commons:Ficus elastica| {{PAGENAME}}]]''''' në projektin Commons të Wikipedias
 
== Lidhje të jashtme ==
<!-- Nyje interneti që kanë të bëjnë me temën -->
 
<!-- Ndëruiki -->
 
<!-- [[sq:Ficus elastica]] -->
 
[[CategoryKategoria:Bimë]]
 
[[az:Ficus elastica]]